Interface logo

Nasze produkty

Nasze produkty

On Line / Off Line


On Line / Off Line

On Line / Off Line to kolekcja wąskich płytek typu Planks oferująca szeroką gamę możliwości. Off Line to liniowe wzory składające się z dwóch kolorów, doskonale komponujące się z żywymi, jednokolorowymi płytkami On Line. Połącz obydwa rodzaje, by uzyskać płynne przejście pomiędzy stonowanymi barwami a żywymi kolorami, ostrymi i miękkimi konturami.

 

Common Theme


Common Theme

Część naszej kolekcji dostępnej na całym świecie, Common Theme, to cztery tekstury zdefiniowane na nowo, dostępne w różnych odcieniach szarości. Do woli łącz ze sobą różne wykończenia i grubości wzorów – Common Themes pasuje jak ulał do każdego otoczenia.

 

Timeless Blend


Timeless Blend

Klasyczny organiczny wygląd oddaje ducha Timeless Blend's. Jej subtelny naturalny wzór przypomina klacyczne materiały takie jak wełna i juta. Dostępna w modnych szarościach i beżach z niebieskimi akcentami.

 

Planks


Skinny Planks

Nieograniczone możliwości dla wszystkich, którzy myślą nieszablonowo. Skinny Planks od Interface to nowy wymiar podłogi modułowej zaprojektowany tak, aby dać większą wolność tworzenia oraz łączenia ze sobą kierunków, tekstur i wzorów.

 

 

Design Classics Update

Aktualizacja Design Classics

Odświeżona paleta kolorów do nowoczesnych wnętrz, od subtelnych miękkich szarości do odważnych i wesołych akcentów z dodatkiem wielu faktur – pętelka, cięta lub microtuft. Zaktualizowany asortyment ma wiele do zaoferowania.


 

Urban RetreatUrban Retreat

Ta kolekcja płytek dywanowych inspirowana jest istynktowną miłością ludzi do przyrody, nauka nazywa to "Biophilią". Interface współpracuje z światowej sławy projektanem Davidem Oakey, który szczególną uwagę przyklada do zrównoważonego rozwoju. Urban Retreat jest dostępny w trzech różnych wariantach stylistycznych ze wspólną gamą kolorów inspirowanych kolorami kamieni, lasów i traw sawanny.
 

Urban RetreatBiosfera Nowe Kolory

W 2011 stworzyliśmy Biosferę, pierwszą na świecie wykładzinę wykonaną w 100% z włókna z recyclingu. Teraz dodajemy nowe kolory do wszystkich kolekcji Biosfera, aby mieć większą swobodę w projektowaniu. 

 

Fotosfera

Fotosfera

Fotosfera to pionierska kolekcja wyprodukowana z włókna zawierającego 63% składników pochodzenia roślinnego. Co jest jej kluczowym składnikiem? Olej z nasion rącznika pospolitego.


Metropolis

Inspirowane motywem apokalipsy i odrodzenia.
Once Upon a Tile

Odkryj nasze najnowsze produkty inspirowane modnymi obecnie w świecie designu motywami pochodzącymi z bajek i baśni. Interface zbadał bieżące trendy i stworzył kolekcję „Once Upon a Tile” (ang. Była sobie wykładzina), przedstawiając wzory wykładzin poprzez pryzmat zaczarowanego świata wyobraźni. 

 

Syncopation

NOWA ODSŁONA SPRAWDZONYCH PRODUKTÓW

Włókna z recyklingu w nowych, modnych kolorach. Odkryj naszą nową odsłonę sprawdzonych produktów!

Circles

Najnowsza kolekcja Circles –
dostępna od jesieni 2011

Zacznij od prostego wzoru i obserwuj, co uda się dzięki niemu stworzyć. Graj jego proporcjami. Od najdawniejszych czasów wzory powstawały właśnie w ten sposób. Teraz stworzyliśmy dzięki temu schematowi wzór, który przenosi użytkownika do przyszłości. Wykładzina Circles to starożytne zasady w połączeniu z ultranowoczesnym designem.

 

Wykładziny wycieraczkowe dla strefy wejściaWykładziny wycieraczkowe

Niezwykle wytrzymałe i praktyczne wykładziny wycieraczkowe działają jako bariera zatrzymująca blisko 100% zanieczyszczeń w strefie wejścia, chroniąc dalszą powierzchnię okładzin przez zabrudzeniami. Wykładziny wycieraczkowe mają naprawdę wielki wpływ na ogólny wygląd podłóg i stanowią to doskonałe rozwiązanie dla ochrony inwestycji w pokrycia podłogowe w całym budynku.

 

intercell

Intercell

Intercell® to system podłóg technicznych, które ułatwia rozprowadzenie okablowania w budynkach biurowych biurach. System ten został tak zaprojektowany, aby mieścić i ukrywać kable konieczne do funkcjonowania urządzeń elektronicznych. Intercell® to trwałe, ekologiczne oszczędzające przestrzeń rozwiązanie pozwalające utrzymać estetyczny wygląd przestrzeni biurowych.


 

Typy podłoża

Typy podłoża

Produkty Interface są unikalne pod wieloma względami. Jednym z nich są innowacyjne podłoża opatentowane przez Interface, które powstały w wyniku analizy i dopasowania do potrzeb poszczególnych sektorów rynku. Dwa nasze główne rodzaje podłoża to Graphlex® i GlasBac®. Każde z nich zapewnia utrzymanie poziomu po montażu oraz maksymalną stabilność wymiarową, dzięki kontrolowanej technologii produkcyjnej oraz niezwykłych własnościach użytkowych.


InstalacjaInstalacja

Płytki wykładzinowe są łatwe w instalacji, usuwaniu i wymianie. Układane są na płyn antypoślizgowy, a nie przyklejane do podłoża. Dzięki temu pojedyncze zabrudzone płytki można łatwo wymienić, bez wzywania specjalistycznej ekipy serwisowej i konieczności wymiany wykładziny na całej podłodze. Wybór wykładziny w płytkach oznacza również redukcję ilości odpadu montażowego do 5%, w porównaniu ze średnio 20%, w przypadku tradycyjnej wykładziny w roli. Mniejsze straty oznaczają mniejszy koszt zakupu.

 

Konserwacja

Konserwacja

Wykładziny dywanowe w płytkach Interface znane są z pięknego wzornictwa, minimalnego negatywnego wpływu na środowisko oraz doskonałych własności użytkowych. Dobrze opracowany program konserwacji i czyszczenia w łatwy sposób przedłuży trwałość wykładziny i sprawi, że podłoga będzie latami wyglądać jak nowa.

 

TacTiles

TacTiles

TacTiles® to innowacyjna i ekologiczna metoda instalacji wykładziny dywanowej w płytkach Interface bez użycia kleju. Przezroczyste poliestrowe naklejki w kształcie kwadratów o wymiarach 75mm x 75mm odpowiednie do montażu płytek na podłożu GlasBac® i Graphlex®. W przypadku konieczności wymiany wykładziny łatwo je odkleić od podłoża nie powodując uszkodzeń podłogi pod wykładziną. Ponadto użycie TacTiles znacznie skraca czas montażu i pozostaje neutralna dla powietrza w pomieszczeniu, w którym zainstalowana została wykładzina.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej o Interface, odwiedź brytyjską stronę firmy.

 

Wybór produktu

Wybór produktuKliknij tutaj aby przeszukać pełny katalog produktów na brytyjskiej stronie InterfaceDowiedz się więcej

INTERFACE KIM JESTEŚMY

INTERFACE KIM JESTEŚMYJest to najważniejsze pytanie, na które musimy odpowiedzieć jako firma.Dowiedz się więcej

Mission Zero

Mission ZeroObietnica eliminacji do 2020 roku jakichkolwiek negatywnych wpływów, jakie nasza firma wywiera na środowiskoDowiedz się więcej

Broszura Net Effect™

Broszura Net Effect™Dowiedz się z naszej bezpłatnej broszury jak Net Effect™ wspiera Ocean.Dowiedz się więcej

Case Studies

Case StudiesPiękne i praktyczne płytki wykładzinowe zainstalowane w różnego rodzaju wnętrzach, reprezentujących liczne sektory rynkuPrzeglądaj case studies

Go Beyond

Go BeyondPrzekraczamy granice standardowego myślenia o produktach.Dowiedz się więcej

Let's be clear

Let s be clearDowiedz się jak wcielamy w życie zasady zrównoważonego rozwoju.Dowiedz się więcej

APLIKACJA NA IPADA

APLIKACJA NA IPADAPobierz katalog produktów Interface na swojego iPadaDowiedz się więcej